Automatická vrata a brány - Pardubice

Automatické brány a garážová vrata se dnes staly součástí mnoha rodinných domů, firemních a průmyslových objektů. Tyto automatické systémy nám zjednodušují život. Už vám nic nezabrání pohodlně zaparkovat své vozidlo.

Automatické systémy jako např. vrata a brány nám usnadňují život. Na jejich výhody jsme si velmi rychle zvykli. Dnes se vyrábí různé typy automatických garážových vrat. Vybrat si můžeme např.** vrata sekční, rolovací nebo výklopná**. Každý typ těchto vrat má svá pozitiva a negativa. Při výběru je vždy důležité poradit se s odborníkem a ujasnit si své požadavky. Součástí rodinných domů nebo firemních objektů jsou také automatická vrata, která se spustí do chodu jednoduše pomocí ovládání a ušetří nám tak čas s jejich manuálním zavíráním a otvíráním. Všechny tyto systémy také myslí na bezpečnost. Čidla, která zaznamenávají pohyb, mohou bránu jednoduše zastavit a tak zabránit střetu s objektem. Dnes už také nepotřebujete ke každému zařízení vlastní ovladač a můžete používat pouze jeden univerzální.

Jak vybírat firmu pro automatická vrata a brány

Jestli jste se rozhodli pro automatická vrata nebo bránu, je velmi důležité najít firmu, která vám zajistí kompletní servis. Hledejte firmy, která vám mohou nabídnout všechny systémy s dopravou, montáží a pozáručním servisem. Najít tu správnou firmu můžete např. na internetu. Ptejte se známých na jejich zkušenosti, získávejte reference. Většinou se doporučuje vybrat tři nejlepší firmy a následně porovnávat nabízené služby a ceny. Mnoho firem nabízí zdarma poradenství, zaměření a zpracování cenové nabídky. Následně se můžete domluvit na osobní schůzce, která vám může pomoci při správném výběru. Zázemí firmy, její zaměstnanci, ochota s vámi jednat a vše vysvětlit. To jsou důležité faktory, které mohou rozhodnout ve vašem vybíraní. Při osobní návštěvě byste měli mít jasně promyšlené požadavky a také otázky, které vás zajímají. Když už si vyberete nejlepší firmu, můžete si pak už jen užívat komfort, který vám nabízí automatická garážová vrata a brány. Jednou z firem, zabývajících se dopravou, montáží a pozáručním servisem automatických vrat a bran, je také firma paní Ivany Procházkové.

Automatická vrata a brány – Pardubice

Logo

Hledáte firmu, která vám může nabídnout** dveřní a vratové systémy** včetně dopravy, montáže a následného servisu? Tak v tom případě se obraťte na firmu paní Ivany Procházkové. Tato firma má dlouholeté zkušenosti v oboru. Součástí služeb je také bezplatné poradenství, zaměření a zpracování cenové nabídky. Firma si zakládá na spokojených zákaznících, kvalitních službách a příznivých cenách. V nabídce služeb této firmy naleznete:

  • Dveře, vrata, brány, závory, hydraulické můstky, vratová těsnění, pruhové závěsy.

V případě, že jste se rozhodli dát přednost této profesionální firmě, kontaktujte ji na adrese: Ivana Procházková, Erno Košťála 999, Pardubice – Studánka nebo  S. K. Neumanna 2708, budova 18, Pardubice. Více informací můžete také získat na telefonním čísle: +420 774 734 864 nebo e-mailové adrese: prochazkova.21@seznam.cz. Navštívit můžete také internetové stránky této firmy:joomla.automaticka-vrata.cz.

**
**

Automatická garážová vrata

Součástí rodinných domů je ve většině případů i garáž. Automatická garážová vrata ochrání vaše auto před krádeží a vám zjednoduší život. Garážová vrata splňují také estetické požadavky na rodinný dům, firemní či průmyslový objekt. Garážová vrata jsou zabezpečena proti vloupání a úniku tepla. Současná automatická garážová vrata se mohou ovládat pomocí tlačítek nebo pomocí automatického ovládání. Automatické ovládání nás zbaví složitého vystupování a nastupování zpátky do auta. Při rozhodování pro nejlepší typ vrat se můžeme řídit povrchovou úpravou vrat. Rozhodnout se můžete např. pro ocelová garážová vrata s designem dřeva.  Vrata se dále dělí podle způsobu otvírání. Vybrat si můžete sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata nebo výklopná vrata.

Sekční garážová vrata

Tyto garážová vrata jsou používaná pro své výhody, mezi které patří minimální hlučnost a malé nároky na prostor. Sekční garážová vrata zabírají také prostor pouze pod stropem. Tyto vrata jsou vhodné pro zateplené garáže, protože poskytují dokonalé utěsnění po celém obvodu a také mezi sekcemi. Sekční garážová vrata jsou velmi spolehlivá a jejich otvírání je zajištěno i při výpadku elektrického proudu. Tento typ garážových vrat se může používat u jednotlivých garáží i dvojgaráží. Sekční garážová vrata můžete vybírat z velkého množství barevných provedení.

Rolovací garážová vrata

Automatická garážová vrata rolovací jsou složena z lamel, které se při otevírání zasunují do sebe. Tyto vrata nachází využití jak v rodinných domech, tak ve skladech nebo průmyslových objektech. Stejně jako sekční garážová vrata tak i vrata rolovací se výborně hodí při nedostatku místa. Rolovací garážová vrata se mohou obsluhovat pomocí dálkového ovládání nebo využívají čidla a závory. Nevýhodou těchto vrat je vyšší hlučnost než u vrat sekčních.

Výklopná garážová vrata

Výklopná automatická garážová vrata jsou náročná na prostor. Jejich výhodou je nejdelší životnost a také jsou nejméně poruchové. Po výpadku elektrického proudu se mohou tato vrata obsluhovat manuálně. Tyto vrata nejsou vhodná na montáž do garáží u chodníku, kde by mohla vytvářet nebezpečí pro okolní chodce.

Automatické brány

Automatické otvírání bran je dnes stejně běžné jako automatické otvírání garážových vrat. Tyto systémy nám dokonale usnadňují život. Dnes už jednoduše můžete otvírat vrata a garáž pomocí jednoho ovladače. Automatické ovládání bran a garáží oceníme především v zimě a nevlídném počasí, kdy nemusíme vystupovat z auta. Brány se také mohou otvírat jen částečně, tohoto můžeme využít při pěším stupu. Automatické pohony mohou být součástí křídlových i posuvných bran. Většina bran je také vybavena systémem automatického rozeznání překážek, které zajistí např. ochranu dětí. Systém může zachytit překážku buď pomocí čidel nebo po najetí na překážku, vrata se tak zastaví nebo se začne vracet zpátky. Automatické brány jsou výbornou ochranou před zloději. Ruční otevření automatických bran zajistí jejich otevření v případě výpadku elektrického proudu.

Automatické dveře

Automatické dveře nachází své využití především v objektech, kde je velmi vysoký pohyb osob. Automatické dveře zajistí bezbariérový vstup všem osobám. Mezi výhody těchto dveří patří snížení nákladů na teplo, ochrana před hlukem a prachem, velice tichý chod, ochrana majetku a zvýšení estetických vlastností budovy.

Hydraulické můstky

Hydraulické můstky slouží k vyrovnané výškových rozdílů. Hydraulické můstky se využívají především v průmyslových objektech nebo skladech. Tyto můstky se instalují do podlahy na vnější okraje překládacích ramp.  Toto zařízení usnadní manipulaci se zbožím a materiálem. Vše tak bude probíhat rychleji a bezpečněji. Pro hydraulické můstky je charakteristická jednoduchá obsluha, snadná údržba, dlouhodobá životnost a snadná instalace.

Pruhové závěsy

Pruhové závěsy se využívají ve výrobních a skladovacích prostorech. Závěsy se vyrábí z průhledného plastu, který umožňuje průjezd vysokozdvižných vozíků a snadný průchod osob. Pruhové závěsy jsou velmi levným a účinným řešením tepelných ztrát. Pruhové závěsy zabraňují úniku tepla z budov, tlumí hluk a zabraňují šíření nečistot z prašného prostředí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5746 (zahradni-radce.cz#9984)


Přidat komentář