Květinářství - rozvoz květin

Toužíte překvapit svou partnerku něčím skutečně originálním? Chcete vyznat lásku netradičním způsobem a zůstat přitom v anonymitě jako tajný ctitel? Není nic jednoduššího než poslat své milované pugét květin prostřednictvím speciálního kurýra!

Blíží se Valentýn, narozeniny Vaší partnerky nebo datum společného výročí svatby. Vy však nemáte čas shánět po městě originální dary a mnohdy ani nestíháte přijít na domluvenou schůzku osobně! Tuhle odpovědnost můžete nechat na speciálních službách některých květinářství. Kurýr doručí Vámi zvolený pugét květin Vaší milé až do domu, samozřejmě s náležitým osobním vzkazem a poděkováním.** Květiny i dárky z květinářství** bývají většinou doručeny v krátkém termínu a včas. Jde zde také o kvalitu a perfektní stav doručeného dárku. Nebojte se vyjádřit své city květinami a udělejte svým blízkým radost v době, kdy to nejméně čekají! Dnešní moderní a hlavně uspěchaná doba nabízí rozvoz květin objednáním přes internet. Proč toho nevyužít?

Květiny potěší každého!

Kytice jsou od nepaměti dárkem omluvy, poděkování nebo vyjádření sympatií vůči obdarovanému. Jsou důležitým prvkem slavnostních událostí jako jsou svatby, rodinné sešlosti apod. Květiny na našem stole povzbuzují dobrou náladu a přináší do místnosti příjemnou atmosféru i vůni. Dar v podobě květiny může mít pro člověka význam vyjádření citů, lásky a náklonnosti. Dá se řici, že květinami lze vyjádřit pocity beze slov. Květy neodmyslitelně patří i ke smutnějších událostem jako jsou pohřby. Zde však platí jisté pravidlo, které je třeba dodržovat, abychom smuteční hosty neurazili. Zemřelému se darují květiny** pouze v sudém počtu.**

Jak se starat o řezané květiny?

Ihned po příchodu domů bychom měly kytici vložit do vlažné či studené vody, aby se vodou zplna nasytila. Stonky každé květiny musíme seříznout** šikmým řezem** ještě před vložením do vázičky. Nádoby a vázy by měly být vyčištěné a dokonale umyté a do vody by se měly květiny ponořit pouze po stonky. Z kytice musí být odstraněn celofán i manžety. Větší životnost květin prodloužíme přisypáním výživového preparátu do vody, který většinou obdržíme zdarma ke kytici. Do vázy můžeme také přidat speciální roztok, obsahující látky proti rozvoji bakterií. Voda se vyměňuje každý den a vázu s květinami bychom měli uchovávat na chladnějším místě mimo dosah ostrého slunce.

Všeobecné informace o rozvozu květin až do domu

Květinářství většinou bývá svolné k rozvozu květin kamkoliv po Vašem městě i okolí -** po dohodě i mimo město.** Objednávka by měla být učiněna 24 hodin předem, ale někdy může být zrealizována i do dvou až tří hodin od Vašeho zavolání. Záleží především na náročnosti kytice a množství všech objednávek.** Platba se provádí** předem expresně na číslo účtu (v případě online květinářství), osobně v prodejně nebo v místě doručení. Cena tohoto doručení se pohybuje od 100-200 Kč. Pro objednání kytice není potřeba žádného složitého papírování ani registrace. Kytici si můžete zamluvit telefonicky, emailem nebo osobně. Je potřeba pouze základních informací jako jméno obdarovaného, adresa doručení a telefonní číslo v případě nezastihnutí. Květiny, které necháte poslat, pocházejí vždy z prodejny, jakou si vyberete. K pugétu si můžete nechat přibalit i další menší dárek jako víno nebo bonboniéru. Jako zákazník** přebíráte odpovědnost např.** za to, že se obdarovaný bude nacházet v určenou dobu na určeném místě, že nebude v doručovací adrese chybět důležitý údaj jako třeba číslo domu a že souhlasíte s tím, aby byla kytice předána sousedovi či někomu z rodiny, pokud nebude obdarovaný k zastižení. V případě, že se podobná situace stane, není kurýr povinen odvézt kytici zpátky do květinářství. Zanechá ji na místě doručení. O tom, že byla kytice doručena, budete informování telefonem nebo smskou.

Co všechno si můžeme objednat z květinářství?

Mimo** řezaných květin, vázaných kytic** si z květinářství můžeme nechat doručit klobásové kytice, svatební kytice, kytice na pohřeb a třeba i výzdobu na firemní večírek. Stačí se jen dopředu dobře informovat, co vše námi zvolené květinářství nabízí.

Online květinářství

I online květinářství má své výhody!

 • objednávat můžete přes svátky i víkendy, stejně jako ve všední den
 • platba je prováděna kartou
 • doručování květin probíhá 7 dní v týdnu
 • nakupujte bez čekání ve frontách
 • diskrétnost a anonymita je samozřejmostí

Díky online květinářství můžete poslat květiny i do zahraničí! Výběr květin je velice bohatý a každá kytice má svou fotografii odpovídající skutečnosti. Kombinace květin záleží na Vás. K pugétu můžete své milé nechat přibalit i dárkové poukazy nebo sladkosti. Květinářství nabízí také rozvoz smutečních kytic a věnců, což jistě oceníte. Kytice si můžete vybrat již hotové nebo si je nechat svázat dle svých požadavků. Každá bude originálem!

Svatební kytice z online květinářství

I květinová výzdoba na svatbu může pocházet z online květinářství! Co vše můžeme květinami o svatebním dnu ozdobit? Začněme obřadní síní a restaurací. Stoly by měly být hojně obklopeny slavnostní záplavou květin. Barevnost volíme dle nevěsty a charakteru celé svatby. Nejoblíbenějším odstínem posledních let bývá červená, zelená a fialová barva. Co se týče květů samotných, vládnou orchideje, růže a hortenzie. Kde se ještě květiny objevují?

 • kytice pro maminky, družičky a do klopy pro ženicha
 • dekorace aut a kočárů
 • dekorace svatební tabule, novomanželské ložnice a obřadního sálu

Jaký dárek k Valentýnu?

Na Valentýna chceme svého partnera/ku překvapit něčím vyjímečným, čím bychom dokázali svou nápaditost a správně vyjádřili své city. Překvapit můžeme poukazem na masáž, kurzem paraglidingu, sexy prádlem nebo originálně vázanou květinou! Pošlete své milované kytici oblíbených růží s ručně psaným vzkazem. Co na vzkaz napsat? Přesně to, co k partnerce cítíte! Vyznejte jí jednoduše lásku prostřednictvím** originálního dárku**.

Květiny pro muže

I muži mají rádi překvapení. Co takhle rozveselit je netradiční kyticí? Objednávka může být mnohem rafinovanější. Kytici můžete kombinovat se soudkem piva, lahví vína nebo kvalitní tyčkou salámu. Starším ročníkům radíme zaslat např. orchideje v květináči nebo rozkvetlý kaktus**. Pro gurmány doporučujeme** volit klobásové kytice, které muže omámí svou vůní i vzezřením. Kytice z klobás Vás výjde cca na 700-1500 Kč. Některá květinářství nabízejí i vskutku raritní kousky v podobě kytic z cigaret, rybářských mušek nebo plechovek piva. Klobásová kytice však příliš dlouho nevydrží - obdarovaný ji většinou spořádá do několika hodin od jejího obdržení!

Květinové raritky a kuriozitky

Obdarovaného můžete překvapit skutečnou kuriozitkou. E-shopy nabízejí velkou škálu "kytic", které za malý poplatek rozvezou kamkoliv si budete přát. Jaké šílenosti online shopy prodávají?

 • kytice s klubkami vlny a jehlicemi
 • kytice pro elektrikáře se žárovkami a svorkami
 • kytice pro fotbalisty
 • kytice pro kutily s kladivem a šroubovákem

Objednat si však můžete také trochu méně nápadné dekorace. Velkou oblibou jsou dekorace sušených květin, vánoční věnce, zdobené láhve a mnoho dalšího. Fantazii se meze nekladou!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5805 (zahradni-radce.cz#9807)


Diskuze a zkušenosti

Simona Vietorisová | 30.05.2013 13:58
Re: Květinářství - rozvoz květin Dobrý den mám zájem o kytici z klobás n patek 31.5.Cena do 1000 kč


Přidat komentář