Polstrování zahradního nábytku

Doma si dopřáváme pohodlné sezení, ať už v křesle, nebo na sedačce. Proč však sedět na tvrdém na zahradě při čtení oblíbené knihy, party s přáteli apod. Zahrada není o nic méně důležitým prvkem než obývací pokoj.

Naopak zahrada je pro řadu z nás relaxačním místem. Co může být lepšího než si hovět pod vonící jabloní, třešní, u krbu, otevřeného ohniště či v altánku. A pokud počasí přeje a jsme ve společnosti oblíbeného čtiva, lahodného moku a něčeho k zakousnutí, nic nebrání tomu se pohodlně uvelebit a oddat se tolik zaslouženému oddychu.

Na čem se však uvelebíte? Jaký máte zahradní nábytek? Pokud je tvrdý a do pohodlí má daleko, nejspíš budete po pár desítkách minut celí rozbolavělí. Nepřemýšleli jste o polstrování zahradního nábytku? Pak byste měli komfort se vším všudy.

Využití polstrování zahradního nábytku

Rozhodnete-li se pro nákup polstrování zahradního nábytku, pak jej můžete využít nejen na zahradě, ale také terase, či v zimní zahradě.

Vybíráme polstrování zahradního nábytku

Jaké** polstrování** si vybrat? Nemáte-li v blízkosti Vašeho bydliště zahradní centrum, či specializovaný obchod se zahradním nábytkem, pak můžete „zavítat“ na internet, do některého z e-shopů.

Při výběru polstrování se setkáte s nabídkou sedáku – polstru k polohovatelným křeslům – polstru na lavici – polstru na židli – polstru na lehátko. Co se týká barev, pak budete mít možnost volby z nepřeberného množství. V případě, že i přes bohatou nabídku si nevyberete, pak se můžete setkat i se službou individuální volby ušití polstrování, a to dle Vámi vybrané látky, ale také dle požadovaných rozměrů. Při vybírání barev se raději vystříhejte takovým, které lákají malé broučky. Především se jedná o žlutou barvu.

Zajímejte se také, zda se povlak na polstr dá sundat, abyste jej mohli při zašpinění, zaprášení vyprat. Určitě je dobré nešetřit a koupit si kvalitní polstrování, respektive látku, ze kterého je polstr ušitý. Předpokládáme, že nábytek bude více méně na sluníčku, a pak by se mohla nekvalitní látka velmi rychle vyšisovat.

Zapínání polstrů

Při výběru polstrů, se můžete také setkat s jejich** zapínáním na zip, knoflíky, druky, tkaničky**. Volte takový způsob, který pro Vás bude nejpraktičtější.

Látka pro polstry

Již jsme zmínili, že** látka** by měla být kvalitní. Kvalita by se měla projevit nejen v tom, že nebude látka hned tak blednout. Látka by měla být také jednoduše udržovatelná, pratelná. A co je více než důležité, je prodyšnost takové látky. Asi byste se necítili příjemně, kdybyste měli po zvednutí ze židle, lehátka, vlhké, či mokré oblečení na zádech apod.

Výplň polstrů

Polstr jako takový je tvořen jednak potahem, ale také výplní. U výrobců se však také setkáte s polstrem vkuse, tj. bez možnosti sejmutí potahu. V tom případě zvažte, jak budete takový polstr udržovat, prát apod.

I co se týká výplní, tak se můžete setkat s různou nabídkou. Na trhu jsou k dostání například polstry, jež jsou plněné molitanem neboli polyuretanovou pěnou.

Polstrování Vám zajistí maximální komfort při sezení i ležení. Nejen Vy sami, ale i rodina a přátelé, kteří k Vám přijdou na návštěvu, grilovačku aj., se budou cítit pohodlně. Po příjemně stráveném času u Vás se pak nestane, že by odcházeli celí „rozvrzaní“ a na druhý den je boleli určité partie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5822 (zahradni-radce.cz#9913)


Přidat komentář