Kovovýroba a zámečnictví - Plzeň

Zámečnické firmy se nezabývají pouze a výhradně výrobou zámků a klíčů. Poptávat u nich můžete celou řadu produktů exteriérových i interiérových, od ryze stavebních, po dekorativní a umělecké. Vydejte se s námi za možnostmi chladivého kovu.

V současné době je možné si celou řadu produktů zakoupit již dopředu vyhotovených. To má své výhody, které spočívají především v momentální dostupnosti. Na druhou stranu se však můžete potýkat s tím, že zrovna neseženete přesně to, co požadujete, ať už co se týká** funkčnosti, účelovosti, materiálu** aj. Na trhu tak najdete firmy, které jsou připravené flexibilně reagovat na požadavky svých potenciálních zákazníků.

Kovovýroba a zámečnictví – Plzeň

 

Kovovýroba a zámečnictví

Jednou z takových firem je společnost FERRIC, spol. s.r.o., která disponuje vlastním výrobním zázemím. Pro uvedenou firmu není problém realizovat specifická přání soukromých osob, stavebních společností či obcí a měst.

Firma FERRIC, spol. s.r.o. působí v oblasti kovovýroby. Její pozornost se soustřeďuje především na výrobu kovových konstrukcí. Ovšem, to je jen část nabízených služeb. U firmy si můžete objednat také umělecko-kovářské výrobky, jako jsou například funkční a zároveň ozdobné branky, ploty, zábradlí, židle, mříže na okna a mnoho dalšího. Více informací o šíři nabízených produktů, včetně fotogalerie a referencí, viz webové stránky firmywww.ferric.cz.

Ať už budete mít zájem o výrobu některého z řady produktů, které Vás zaujmou na uvedených webových stránkách, nebo byste potřebovali vyrobit něco zcela specifického, můžete firmu FERRIC, spol. s.r.o. kontaktovat. K dispozici máte telefonní číslo na jednatele společnosti, pana** Václava Červeného, +420 602 423 411**. Pro zaslání Vašich dotazů, poptávky, však můžete využít i emailové adresy ferric@ferric.cz. Připojit můžete třeba i náčrtek, fotografii, rozměry požadovaného produktu. Tím firma získá přesnější informace o Vaší poptávce a bude Vám také moci vypracovat přesnější cenovou kalkulaci. Pro úplnost kontaktů připojujeme také adresu společnosti: Letkovská ul. 42, 315 00 Plzeň – Božkov.

Pojďme se nyní blíže podívat na možnosti kovovýroby a zámečnictví.

Produkty kovovýroby a zámečnictví

Již v úvodu jsme naznačili, že produktů, kterým se věnují firmy specializující se na** kovovýrobu a zámečnictví**, není pomálu. Je možné je dělit do jednotlivých sekcí, podle následného využití.

Produkty pro stavební firmy

Ve stavebnictví se pracuje se stavebním materiálem, ke kterému bezpochyby patří beton. Pro lití betonu pak stavební firma využije koše neboli bádie na beton. U výroby na míru si můžete objednat de facto jakýkoli požadovaný objem, kterým by měl koš na beton disponovat. Koš stavební firmy ocení například při vylévání podlah, vylévání základových desek aj. Co se týká tvaru koše na beton, můžete si ho nechat vyrobit také v požadovaném tvaru. Nejčastěji se volí tvar kulatý, či čtyřhranný. U vyústění máte také možnost volby, buď v podobě postranního, nebo středového vyústění. A co se týká objemového rozmezí, pak není problém vyrobit koš o obsahu 400, ale také až 1 000 litrů.

** Bádie na beton** má však i další možnost použití. Nemusí být určený výhradně pouze na beton. Vhodné jsou i sypké materiály, ke kterým patří například štěrk, kačírek, či rozličné sypké směsi.

Vedle toho, ať už při výstavbě, nebo demolici objektu, se těžko vyhnete odpadu a suti. Kam s ním? K tomu účelu slouží kontejnery, ať už výklopné nebo víceúčelové. Stejně jako v případě košů na beton, i u výklopných kontejnerů, můžete požadovat takový objem, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Povětšinou se kontejnery vyrábí v objemovém rozmezí od cca 350 až 1 500 litrů.

Pak zde také máme závěs na palety neboli závěsné paletové vidle. Vidle jsou poptávané ovšem nejen ve stavebnictví, kde představují významného pomocníka při skládání, či nakládání potřebného materiálu. U paletových vidlí je také možné si nastavit požadovanou šířku úchopu. Můžete si nechat vyrobit paletové vidle na míru, a to například s automatickým vyvážením, s lehkou hmotností, ovšem zároveň se silnou konstrukcí.

Produkty pro dům a zahradu

Stavíte, rekonstruujete, či modernizujete dům, chalupu, zahradní pozemek? Řekne-li se rekonstrukce či modernizace domu, pak se nám může vybavit například oprava střechy, výměna oken a dveří, oprava, či rozšíření příjezdové cesty a parkového stání apod. Ovšem nemovitosti, ať už se jedná o budovu, či zahradní parcelu, se dají vylepšovat a zároveň účinně zabezpečit. V případě bezpečí hovoříme o zajištění bezpečnosti proti případnému vloupání, ale také o zajištění bezpečnosti proti případnému vypadnutí malého dítěte z okna.

Dostáváme se tak k samotným produktům z oblasti kovovýroby, které můžete poptávat u specializované firmy. Rádi byste měli neotřelý plot? Dřevěného plotu již máte tzv. dost, kdy Vás nebaví neustálá renovace a nátěr dřevěných latí a sloupků? Nechte si vyhotovit kovový plot. Vedle plotu si však můžete u firmy objednat vstupní a/nebo vjezdovou bránu, vrata, ale také již zmíněné bezpečnostní mříže do oken, mříže před vstupní dveře, zábradlí na terasu, k lodžii, nebo balkonu aj. Kov jako takový, je žádaný nejen pro exteriéry. Jak by se Vám líbil kovový nábytek, ať už využitelný pro zimní zahradu, nebo přímo do domu. Nevšednost, elegance a rustikálnost, vše co spojuje kovový nábytek. Poptávané jsou kovové židle, stolky a stolíky, ale také botníky, věšáky, či dokonce postele.

Kovové konstrukce na míru

Profese svářeč je neodmyslitelně spojená právě s výrobou kovových konstrukcí, ať už pro rozličné regály, zábradlí, kotle, parní generátory, nebo také elektrická vedení, zvedací zařízení aj.

Obrátíte-li se například na námi doporučenou firmu, můžete u ní poptávat nejen hotové výrobky, ale také zakázkovou výrobu, či polotovary k dalšímu zpracování. Kromě toho, můžete se také domluvit na výrobě kusové, ale také sériové. Vše záleží na vzájemné domluvě, Vašich požadavcích a možnostech.

Nákresy, výkresová dokumentace pro poptávaný produkt

Když „něco“ chceme, máme jistou představu, a to buď již konkrétní, specifickou, nebo alespoň rámcovou.

Spolupráci s každou firmou, ne jen s tou, která se zabývá** kovovýrobou** a zámečnictvím, urychlí a ulehčí, když jim co nejpřesněji sdělíte Váš požadavek. K tomuto účelu můžete využít náčrty, fotky apod. Inspiraci je totiž možné v dnešní době čerpat de facto všude. Ostatně, můžete se také zeptat samotné firmy, kterou jste oslovili, zda nemá katalog realizovaných zakázek.

Náčrtky a fotky Vám vystačí pro poptávku menších a „jednodušších“ produktů. Pro složitější již budete spíše potřebovat dokumentaci výkresovou.

Řekne-li se kov, pak je sice zcela na místě, když se nám vybaví jistý chlad evokující odstup. Ovšem kov je možné „uchopit“ zcela jinak a vyrobit z něj také vskutku umělecká díla. Ostatně, vše záleží na možnostech, šikovnosti a fantazii. Jak již to tak bývá, když „dva dělají totéž, není to totéž“. A tak, není plot, brána, vrata, mříže, jako plot, brána, … I z tak samozřejmého a všedního produktu, jako je plot, je možné vykouzlit tajemno, majestátnost, ale také originalitu a nevšednost. Potřebný materiál na výrobu je jedna věc. Obrátíte-li se však na firmu, která kromě nezbytného materiálu, disponuje i kreativitou, smyslem pro preciznost a detail, můžete se těšit nejen na plně funkční, ale i estetické kousky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5840 (zahradni-radce.cz#9999)


Přidat komentář