Zemní a terénní práce - Brandýs nad Labem

Pokud potřebujete srovnat pozemek kolem domu, připravit příjezdovou cestu u domu, provést zahrnovací práce nebo připravit pozemek pro výstavbu rodinného domu, obraťte se na firmu provádějící zemní a terénní práce.

Zemní a terénní práce - Brandýs nad Labem

Zemní a výkopové práce

Potřebujete provést zemní nebo terénní úpravy a jste z Brandýse nad Labem nebo jeho okolí? Velmi rádi Vám doporučujeme firmu pana Bořivoje Rotka, která provádí komplexní služby v oblasti zemních a terénních prací. Ke své práci používá těžkou techniku, mimo jiné i stroje JCB 3X a LUCUST 903. Veškeré práce provádí na základě mnohaletých zkušeností a používá k nim pouze ověřených technologických postupů. Pokud hledáte firmu, která pracuje rychle, profesionálně, precizně a za příznivé ceny, oslovte firmu pana Bořivoje Rotka a nebudete litovat. Pana Rotka můžete kontaktovat buďto telefonicky na telefonním čísle: +420 603 240 407 nebo prostřednictvím emailu: rotek@volny.cz. Buďte si jisti, že s prací pana Rotka budete spokojení.

Zemní práce

Často se stává, že při hledání narazíte na firmu, která v oblasti zemních prací nabízí komplexní služby, které zahrnují mimo realizace zemních prací i veškeré jiné služby s těmito pracemi související. K zemním pracím patří mimo jiné i stavební činnosti při přípravě základů domu, zemní a výkopové práce, terénní úprava pozemku, výstavba a příprava příjezdových cest, zahrnovací práce, hloubení základů staveb rodinných domů a všechny potřebné přípravné práce pro stavbu objektu. K zemním pracím se také řadí přípravné práce pro inženýrské sítě, kterými se myslí plynovody, telekomunikace, kanalizace nebo vodovody. Dále sem spadají přípravné práce pro silniční komunikace a to zpevňování a úprava komunikací, řezání asfaltu, oprava příjezdových cest nebo silnic, pokládka zámkové dlažby, výkopy pro izolaci základu domu, zemní práce pro vodu-plyn-kanalizace, elektrické kabely včetně zapískování, zhutnění zeminy, výkopy základů rodinných domů. Mezi zemní práce je možné také zařadit zhotovení komunikací, chodníků. Firma, která nabízí komplexní služby je také schopná Vám nabídnout výkopové práce na klíč dle požadavku zákazníka nebo také například různé bourací práce s následným odvozem na skládku či úklidové práce.  Nabídka prací a služeb se může u jednotlivých firem lišit, záleží na tom, jakou disponují technikou, zaměstnanci, apod. Profesionální firmy, které provádí zemní práce, používají široké nabídky vozového parku. Velmi kvalitní stroj k zemním pracím je i stroj JCB CX. Hodinová sazba s použitím tohoto stroje se liší zpravidla náročností práce. Vše ovšem záleží na dohodě s firmou, kterou pro své práce oslovíte.

Zemní práce prováděné strojem JCB 3 CX

V letošním roce byly představeny zmodernizované stroje JCB. Nové rypadlonakladače JCB 3 CX zaznamenaly hodně změn a všechny k lepšímu. Největší změnou ve všech modelech JCB jsou však nové motory, které při stejných výkonech jako stroje předcházející disponují vyšším kroutícím momentem. Nové rypadlo-nakladače JCB 3 CX poznáte zaručeně již na první pohled podle velmi elegantní masky chladiče, která zasahuje i do boků kapoty. Kapota je také zcela nová, jednodílná a vyklápí se směrem vzhůru. Tato nová kapota je oproti té minulé ještě více snížená, aby byl zajištěn lepší výhled na nakládací kapotu. Největší změnou v novém modelu jsou však nové motory a co ve všech modelech řady 3 CX. Jde o velmi výkonné motory. Sání vzduchu do motoru je netradičně umístěno na levé straně kapoty a nasávaný vzduch je proháněn přes vodní filtr. Hydraulický systém všech strojů těchto modelů je standardně otevřeného typu se dvěma zubovými čerpadly. Rypadlonakladače JCB mohou být vybaveny až třemi druhy převodovek, vše záleží na variantě stroje.

Stroj na zemní práce Locust L 903

Jedná se o nakladač, který navazuje na úspěšnou řadu nakladačů L 752, L 853 a L 1203. Svými vyváženými parametry se řadí k absolutní špičce nakladačů s nosností kolem 900 kg. Nakladač Locus L 903 se vyznačuje prostornou kabinou, dále nejvyššími výkonovými parametry ve své třídě a využívá v zapojení hydrauliky pracovního zařízení, kdy se vyrovnávání lopaty při zdvihání i spouštění výložníku uskutečňuje dělením průtoku v jednom hydraulickém zařízení bez následného škrcení průtoku.

Terénní úpravy

Pokud se chystáte postavit rodinný dům nebo jste jej právě dostavili, a potřebujete srovnat pozemek, nebo provést jakékoliv jiné terénní úpravy, je tím nejlepším možným řešeným, a častokrát i jediným možným, oslovit profesionální firmu, která provádí zemní práce a terénní úpravy. Terénní úpravy, které jsou realizované technikou, kterou jsou takové firmy vybaveny, jsou vhodné pro úpravu zahrad i sportovních hřišť. Díky takovým technikám tyto odborné firmy dokážou vyrovnat jakýkoliv sklon a v případě nedostatku okolní zeminy pro vyrovnání můžou být schopné zajistit i vhodnou ornici pro takové terénní úpravy. Kromě hrubých úprav bagrem se provádí i terénní úpravy ručně. A jaká že místa jsou vhodná pro terénní úpravy? Především to jsou zahrady, městské parky, golfová hřiště nebo sportovní areály.

Jak si vybrat správnou firmu na terénní práce

Nejlepší možnou variantou je vybírat firmu dle referencí. Zeptejte se sousedů nebo svých známých, zda mají zkušenosti z nějakou firmou, která terénní práce provádí. Při výběru firmy je důležité, aby měla dostatečné zkušenosti a odborné znalosti. Dalším měřítkem pro správný výběr může být také vybavení, kterým daná firma disponuje, ať už jsou to stroje vysoké kvality, nebo jiná špičkové zařízení, která firmě dokážou kvalitně provést práci a v krátkém čase. Nicméně, ať už se rozhodnete pro jakoukoliv firmu, vězte, že Vám práce provede jistě v lepší kvalitě, než když byste se do práce pustili sami, neboť má k tomu tolik potřebné zkušenosti, které Vy, pokud nejste zrovna odborníkem na terénní práce, mít samozřejmě nemůžete.

Zakládání staveb

Základy stavby jsou nejdůležitější částí zahájení stavení a proto je potřeba jim věnovat dostatečný pozor. Zakládání stavby souvisí především s počátečními terénními a zemními pracemi, dále se zaměřením základů až po kompletní základové desky. Některé profesionální firmy provádějící zemní a terénní práce realizují i zakládání staveb s podsklepenou částí, kdy vykopanou a přebytečnou zeminu odvezou jejich technikou a vhodně ji zlikvidují. Doba zakládání staveb se odvíjí od hloubky, do které jsou základy hloubeny a také od tvrdosti materiálu, ve kterém práce probíhají.

Likvidace a odvoz suti

K zemním a terénním pracím patří nezřídka i likvidace a odvoz suti. Oslovit firmu, která nabízí i tuto službu, je velmi výhodné, neboť nemusíte shánět kontakt na další odborníky, kteří se Vám o suť postarají. Některé firmy dokonce nabízejí tyto služby tzv. na klíč, což znamená, že zajistí naložení suti na Vašem pozemku a vyloží ji na místě její likvidace. A jaký materiál dokážou firmy zlikvidovat? Zpravidla se jedná o suť, ale může to být také výkopek, dřevěné prvky nebo jiný stavební odpad.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5846 (zahradni-radce.cz#10009)


Diskuze a zkušenosti

Zdeňková | 07.08.2013 11:15
Re: Zemní a terénní práce - Brandýs nad Labem Dobrý den mám zájem o zadání výkopové práce prosím kontaktujte mě. Předem děkuji Zdeňková tel. 724 08 30 31

Jan Sobahovský | 18.09.2015 16:41
Re: Zemní a terénní práce - Brandýs nad Labem Dobrý den rádi bychom využili vašich služeb Potřebovali bychom udělat v Mateřské škole ve Staré Boleslavi v Lesní ulici dvě dost velké dopadové plochy pod nově koupené houpačky a prolejzačky na zahradě.Pokud by to bylo možné kontaktujte prosím ředitelku školky p BAKER 603193130


Přidat komentář