Zemní a výkopové práce - Plzeň

Žádná výstavba nového objektu se neobejde bez výkopových a zemních prací. Stále častěji však také není výjimkou, že zakoupíme stavební pozemek, na kterém stojí objekt, který je zapotřebí nejprve zbourat, než dojde k postavení nového domu.

Jak výkopové, tak** zemní**, ale i demoliční práce je možné si objednat u profesionální firmy. Samozřejmě, že je možné se pustit do prací svépomocí. Ovšem, ruku na srdce, budete potřebovat patřičné nářadí, ale často se také neobejdete bez příslušné těžké techniky. Takže počítejte s nemalými výdaji navíc. Nákup rýče, lopaty, kolečka, sbíječky, Vás nejspíš nezruinuje. Ovšem, koupit si bagr je již pro celou řadu z nás finančně někde jinde. Kromě toho, co pak budete s bagrem či jinou technikou dělat? Budete ji prodávat? Koupit takový stroj není těžký, pomineme-li peníze. Ovšem pak ho prodat lehké již není. Vezměte si jen ve Vašem okolí, který z Vašich přátel, blízkých, kamarádů má, či by měl zájem o nákup těžké techniky.

Výhody oslovení profesionální stavební firmy

Zpátky však k** profesionální firmě**, která se specializuje na kompletní stavební práce. Nejenže má patřičné nářadí, techniku, ale také vědomosti a zkušenosti. Mohlo by se zdát, že například vykopat „díru“ pro základy domu, nemůže být nic složitého. Jenže, jak se říká, vše záleží na základu a bez pevných, kvalitních základů můžete jen těžko pokračovat. Kromě toho, také je třeba nezapomínat na to, že pro** výstavbu domu**, ale i** demolici** nepoužívaného objektu, budete potřebovat mít vyřízená patřičná povolení. A běhat po úřadech, zjišťovat, která povolení je zapotřebí „mít v ruce“, Vám zabere nemálo času. Navíc můžete něco důležitého opomenout, a tak byste se také mohli dočkat nemalé pokuty. S profesionální firmou získáte tzv. služby na klíč. Firma se postará nejen o samotnou práci, přiveze danou techniku na určené místo, ale také za Vás vyřídí patřičná povolení, domluvíte-li se. Co víc si tedy přát: ušetřený čas – ušetřené peníze – kvalitně odvedenou práci – záruku na odvedené dílo – záruku na dodaný materiál, to vše budete mít s profesionální firmou.

A nemusíte mít pocit Vaší „neúčasti“ při budování Vašeho nového domova, letní chaty, víkendové chalupy aj. Na Vás pak bude neméně důležitý úkol. Mimo jiné Vás čeká zařízení objektu, a to tak, abyste se v něm cítili naprosto skvěle.

Zemní a výkopové práce – Plzeň

 

Logo firmy AZS 98

Čeká Vás, ať už letos nebo příští rok, stavba nového domu, chaty, chalupy? Potřebujete odstranit neobývaný objekt, který jste si zakoupili společně se stavebním pozemkem?

Nechcete tzv. šlápnout vedle ve výběru firmy, která se zabývá zemními, výkopovými, stavebními a demoličními pracemi? Podíváme-li se do Plzně, pak zde najdeme společnost AZS 98, s.r.o., pod vedením paní Kaldové. Společnost plní požadavky na jakost, životní prostředí i bezpečnost práce, což dokladují certifikáty a jejich kopie. Nejen výše zmíněné můžete vidět na webových stránkách společnosti, viz www.azs98.cz.

S čím vším se můžete obrátit na uvedenou společnost? Objednat si můžete například přepravu nadměrných nákladů – demoliční práce na klíč – zemní práce – výkopové práce – recyklaci stavebního odpadu – stavební práce – přepravu sypkých i kusových materiálů, betonů – převozy stavební strojů – servis stavebních strojů a dopravní techniky aj. Budete-li potřebovat nyní nebo do budoucna některou z výše uvedených služeb, pak se můžete domluvit na konkrétní zakázce. K dispozici máte emailovou adresu kaldova@azs.98.cz. K zodpovězení prvotních dotazů, či domluvení si nezávazné konzultační schůzky, můžete využít také telefonní číslo +420 603 582 350.

Pojďme se nyní blíže podívat na některé z nabízených služeb, které můžete u společnosti** AZS 98, s.r.o.**, poptávat.

Recyklace stavebních odpadů

Nejen v současnosti je důležité vše činit s ohledem na životní prostředí. Myslet ekologicky a s ohledem na životní prostředí, tak činí řada z nás každý den. Rádi bychom věřili a napsali, že tak dělá každý, ale bohužel tomu tak není. Doba, kdy budeme všichni například třídit vzniklý domovní odpad, tak jak bychom měli, bude ještě nějaký ten čas trvat. A kdoví, jestli k tomu vůbec dojde. Ovšem to neznamená, že bychom najednou „odhodili“ naše dobré smýšlení a úmysly a přestali naráz s tříděním odpadu. I kdyby třídila odpad vždy jedna rodina z činžovního, či panelového domu, i tak by to byl přínos pro životní prostředí.

Vedle třídění odpadu, nebo používání ekologických čistících, pracích aj. prostředků, je tu také odpad, který vznikne při každé výstavbě, či demolici objektu. Napadlo Vás někdy, co se děje s odpadem, hromadou sutí, která byla na stavebním pozemku a místo ní pak by postaven nový dům, novostavby aj.?

Bohužel při procházkách naší krajinou můžeme často narazit na místa, ať už menší, či větší co do rozsahu, které „zdobí“ právě nejrůznější odpad, a to včetně stavebního (kusy cihel, trámů, zdí aj.). Záleží na každém z nás, jak přistoupíme i k této problematice, zda se budeme tvářit lhostejně a nevšímavě a zachováme se stejně, jako jiní, nebo se přidáme k řadě jednotlivců, firem, které dbají o recyklaci stavebního odpadu.

Recyklací stavebního odpadu se také zabývá námi doporučená firma. Co Vás jistě potěší je to, že nebudete muset ani nikam daleko převážet vzniklou suť, odpad. Společnost AZS 98, s.r.o. totiž může provést, jak vytřídění, tak samotné drcení stavebního odpadu u Vás. Co víc, u společnosti si také můžete zakoupit tříděnou zeminu, nebo ornici.

Demoliční práce

Sehnat v dnešní době stavební pozemek, který by vyhovoval místem, rozlohou, dispozičním řešením a samozřejmě cenou, není zrovna jednoduché. Staví se totiž de facto na každém rohu. Obliba rodinných domků stoupá, což se není čemu divit, a tak volných stavebních pozemků ubývá. A tak se můžete setkat s tím, že Vám realitní firma nabídne možnost koupě stavebního pozemku, ovšem s takovým malým zádrhelem, a tím je, že na pozemku stojí budova, která je určená k demolici.

Takový stavební pozemek je však po většinou levnější, než stavební pozemek „nedotčený“. Je to jednoduché, počítá se tedy s tím, že na Vaše náklady se sami postaráte o demolici, nebo kompletní rekonstrukci objektu**. Rekonstrukce** sice je možná, ale většinou jsou původní objekty v takovém stavu, že by Vás rekonstrukce stála větší částku, či by se blížila k částce, kterou byste dali za novou výstavbu. Kromě toho, každý z nás má jiný vkus, požadavky a přání. A tak je jen malá pravděpodobnosti, že by Vám původní objekt vyhovoval co do dispozičního řešení, velikosti, atd.

Obrátíte-li se na profesionální stavební firmu, tak si u ní můžete zmíněné demoliční práce objednat, a to kolikráte tzv. na klíč. Nebudete muset řešit ani vyběhávání patřičných povolení, ani dopravení těžké techniky na místo určení, samotnou demolici a následný odvoz odpadu, sutě a recyklaci odpadu.

A jakmile je původní objekt pryč, může pomalu dojít na budování Vašeho nového domova. A to se již dostáváme k zemním a výkopovým pracím. Součástí zemních prací je kupříkladu výše uvedené odvezení vzniklého odpadu, sutě, nebo také nezbytné provedení terénních úprav. A po zemních prací již může dojít na výkopy pro základy domu. Bude-li mít firma provedené výkopy, pak ještě zvažte, než „odvoláte“ těžkou techniku, zda nebudete plánovat také vybudování bazénu, sklípku, nebo okrasného jezírka. I v tomto případě se Vám jistě bude hodit, když těžkou práci přenecháte těm, kteří jsou na to patřičně vybaveni.

Demoliční práce

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5848 (zahradni-radce.cz#10013)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat